FIRMA CONHPOL HENRYK KONOPKA
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-130 KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
STANISŁAW DOLNY 400A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 33 876...
E-mail: INFO@CONHPOL.PL
Strona www: https://conhpol.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Rodzinna firma, produkująca wysokiej jakości obuwie męskie oraz damskie. Firma powstała w roku 1978. Od początku stawia na jakość i precyzję wykonania. Do tej pory zdobyła wiele nagród i uznania, a także zaufanie klientów. W ofercie posiada obuwie eleganckie oraz codzienne.

Conhpol - czyli buty wysokiej jakości

Materiały jakie są używane do produkcji obuwia to najwyższej jakości skóry: cielęce, bydlęce, kozie a nawet strusie. Wszystkie z materiałów są oznaczone niezbędnym certyfikatem, który potwierdza legalność ich użycia oraz sprowadzenia. Elementem uzupełniającym są również starannie wykonane podeszwy.

Odpowiednia konstrukcja i staranne wykończenie to dwie rzeczy, na które zwraca się uwagę przy produkcji butów Conhpol. Podstawowa podeszwa ze skóry naturalnej jest dodatkowo wzmacniana i utwardzana. Dzięki czemu buty posiadają odpowiednią amortyzację oraz służą długo bez żadnych problemów. Podeszwy mogą być także wykonywane z pianki EVA light. Każdy model buta ma indywidualnie dopasowaną podeszwę do typu stopy i aktywności, którą ma uprawiać osoba nosząca buty.

Buty Conhpol łączą w sobie styl i funkcjonalność. Z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół, Conhpol produkuje obuwie na najwyższym światowym poziomie.

Technologia tworzenia butów

Conhpol ma kilka autorskich technologii wykonywania obuwia. Wśród nich:

  • Blake system - górna część buta jest spięta szwem Blake, co oznacza, że podeszwa środkowa i podeszwa również są ze sobą połączone.
  • System mokasynowy - buty o nietypowym designie, gdzie cholewka buta nie jest ćwiekowana na kopycie.
  • Taneczne - opatentowana technologia jest połączona z doświadczeniem tańca towarzyskiego.
  • System wszywany - sekret szewca tkwi w sposobie uszycia cholewki, aby zapewnić butowi elastyczność. Buty zostały zaprojektowane z piankową poduszką z włókna węglowego pod stopą, wyściółką i podeszwą. Elastyczność każdego z nich, zapewnia mikroperforacje w skórze, dzięki czemu nie ograniczają mobilności
  • Comfort ++ - konstrukcja łączy elastyczność z tęgością buta, całość uzupełniona jest dodatkowymi piankami, które zapewniają komfort.
  • Wodoszczelne - specjalna konstrukcja zapewnia wodoszczelność w każdych warunkach pogodowych.
  • Extra wide - kolekcja dla osób z szerokimi stopami.
  • Buty podwyższające - zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

Firma Cohnpol oferuje również możliwość tworzenia własnych produktów dla firm, które nie mają własnego zaplecza technologicznego do tworzenia obuwia. Można wybrać spośród gotowych wzorów, których jest aż 10 000. Współpraca z firmą daje wiele korzyści, a najważniejszą jest obniżenie kosztów inwestycji, ponieważ nie trzeba przeznaczać środków na własne zaplecze technologiczne.

Wyświetleń: 93
Komentarze