art-e Emilia Wójcik
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-214 Kraków
Józefa Korzeniowskiego 27J
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 660 385 285
E-mail: info@art-e.pl
Strona www: https://emiliawojcik...


Ocena: 0
Emilia Wójcik to graficzka i artystka, która działa w Krakowie i zajmuje się między innymi tworzeniem logotypów dla firm i kreowaniem identyfikacji wizualnej marek i przedsiębiorstw. Oferta jej studia ART-E obejmuje tworzenie nowego lub przekształcanie już istniejącego logo, projektowanie materiałów reklamowych, tworzenie rysunków i grafik, postprodukcję i retusz zdjęć, tworzenie fotografii produktów.

Projektując logo, należy pamiętać o kilku podstawowych zaleceniach dotyczących jego kształtu graficznego. Jeśli logo jest przesadzone, będzie nieczytelne. Schemat kolorów powinien być spójny i zawierać maksymalnie trzy kolory. Ważne jest również, aby logo nawiązywało bezpośrednio do branży i doświadczenia danej firmy. W tym miejscu należy wziąć pod uwagę głównych odbiorców marki i skojarzenia, jakie wywołuje u nich dany symbol. Emilia Wójcik podczas rozmowy z klientem poznaje jego oczekiwania, przygotowuje kilka koncepcji, spośród których zleceniodawca wybiera według niego najlepszą. Każdy człowiek bowiem ma inny gust i estetykę. Zróżnicowane są też potrzeby firm i zakresy ich działalności. Logo, które dobrze wygląda w sklepie odzieżowym, nie będzie dobrze wyglądać w firmie, która montuje okna.

Firma koniecznie powinna mieć logo. Jego stworzenie warto powierzyć Emilii Wójcik i jej krakowiskie studio ART-E. Niezależnie od formatu, logo powinno być estetyczne i łatwe do odczytania. Bez względu na to, czy jest to plakat, czy koperta firmowa, chodzi o promowanie naszej marki. Dlatego jeśli umieścimy zbyt wiele elementów lub zastosujemy zbyt wiele czcionek, logo będzie trudne do odczytania. Jednocześnie logo powinno dobrze wyglądać na różnych kolorowych tłach, a nie tylko na czarnym i białym. Korzystając z usług profesjonalnej agencji mającej doświadczenie w tworzeniu logo, klient ma możliwość wyboru spośród setek pomysłów i otrzymania najlepszej propozycji. Logo to inwestycja na lata, dlatego warto, aby do jego stworzenia wykorzystano najlepszą inspirację. Warto skontaktować się ze studiem ART-E i poznać jego pełną ofertę w zakresie tworzenia logo lub budowania identyfikacji wizualnej firmy.
Wyświetleń: 12052
Komentarze