Cotton Club
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-418 Kraków
Zakopiańska 9
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 604 534 019
E-mail: e-sklep@cottonclub.pl
Strona www: https://sklep.cotton...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Cotton Club to marka odzieżowa, która ma w swoim asortymencie ubrania dedykowane na wiele okazji: do biura, na spotkania z przyjaciółmi, uroczystości rodzinne, czy przyjęcia Sylwestrowe. Elementy kolekcji zimowo- jesiennych i wiosenno-letnich są tak zaprojektowane, by mogły razem dobrze wyglądać. To ma za zadanie ułatwić klientkom zakupy. Nie muszą poszukiwać pasującej części ubrania w innym sklepie, bo w Cotton Club mogą znaleźć całe zestawy, które wyglądają modnie i ponadczasowo. Są też oryginalne, co pozwala kobietom, które je noszą, czuć się wyjątkowo. Nieoczywiste zestawienia materiałów

Nowych kolekcji w Cotton Club w ciągu roku jest 6. W ich skład wchodzą ubrania bazowe i będące w obecnych trendach. Projektanci starają się przemycić modne w danym sezonie kolory, by móc ożywić stylizacje. Propozycje Cotton Club są niezawodne i klientki im ufają, ponieważ pozwalają się wyróżnić i widać już na pierwszy rzut oka.

Ubrania Cotton Club należą do tych produkowanych ze starannością. Liczy się skład materiałowy, proste szwy i wygodne fasony. Sukienki, bluzki i spodnie mają być oddychające, otulające i pracować wraz z ruchami sylwetki. Projektowanie i szycie odbywa się w Polsce, dlatego firma zapewnia miejsca pracy i chroni środowisko, unikając importu produktów z Azji. To kreatywność naszych rodzimych projektantów została wykorzystana podczas tworzenia fasonów i dobierania materiałów i printów. Niecodzienne połączenia fasonów i stylów to coś, co zwraca uwagę w projektach ubrań Cotton Club.

Kolekcje Cotton Club zawierają stonowane i klasyczne egzemplarze ubrań, ale też takie, które pozwalają się wyróżnić, bo są w intensywnych kolorach lub odzwierciedlają współczesne trendy. W tym sklepie internetowym mogą znaleźć ubranie dla siebie kobiety młode duchem, ale też fanki klasyki. W ofercie znajdują się zestawy do biura, damskie garnitury, spódnice i sukienki na wiele okazji, a także okrycia wierzchnie, takie jak płaszcze i kurtki w rozmiarach od 34 do 46. Spodnie często występują w dwóch długościach nogawek. Ułatwia to znalezienie odpowiedniego dla siebie rozmiaru i brak konieczności odwiedzenia krawcowej.
Wyświetleń: 129271
Komentarze