Matt Remay Group
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-726 Kraków
Jana Heweliusza 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 608-591-907
E-mail: booking@mattremaygroup.pl
Strona www: https://mattremaygro...


Ocena: 0
Matt Remay Group to grupa muzyków, którzy wspólnie stworzyli kompleksową ofertę aranżacji muzycznej wesel. Zakres usług firmy obejmuje obsługę przyjęcia weselnego przez konferansjera i DJ-a. Muzyka z płyt wzbogacona może być o grę na instrumencie na żywo. Do wyboru są: saksofon, skrzypce, trąbka, bębny i góralskie dudy. Można również wybrać usługę DJ + wokalistka.

Oprawa ślubu kościelnego

Matt Remay Group dba o oprawę ślubu kościelnego swoich klientów tak, by ten dzień zapadł w pamięć Pary Młodej i gości. Muzyka na żywo wywołuje emocje - daje radość i gwarantuje chwile wzruszenia. Instrumenty zapewniają niesamowity efekt i nadają charakter uroczystości. Wyjątkowy, pełen elegancji klimat tworzą skrzypce i sopranośpiew. Można wybierać spośród repertuaru operowego i nieoperowego. Państwo Młodzi, którzy chcą nadać uroczystości zaślubin niepowtarzalnego charakteru, decydują się na jej oprawę taką, jaką sobie wcześniej wymarzyli. Znaczenie mają detale, dlatego niektóre zrealizowane aranżacje można zobaczyć i odsłuchać na stronie internetowej Matt Remay Group. Można tam znaleźć też listę przykładowych utworów, które pasują do okazji i są chętnie wybierane przez przyszłych nowożeńców.

Muzyka na wesele

Matt Remay Group oferuje innowacyjne połączenie muzyki z płyt i tej na żywo. Saksofon i trąbka dodają jazzowego stylu, etnicznego i folkowego z kolei bębny i góralskie dudy. Nie trzeba wybierać między DJ-em, a muzyką instrumentalną, bo dzięki Matt Remay Group można mieć to, co najlepsze z obu rzeczy. Weselne utwory mogą być dobre do tańca, ale także przyjemne dla ucha podczas rozmowy i spożywania posiłków. Oba ich rodzaje zapewni właśnie DJ i muzyk.

Konferansjer na wesele

Osoba, która poprowadzi wesele, będzie zapowiadać jego etapy i zachęci gości do zabawy,jest potrzebna. Choć wielu uczestników przyjęć weselnych instynktownie wie, kiedy nastąpi krojenie tortu, a kiedy podziękowania dla rodziców to zapowiadanie tych momentów sprawia, że stają się one bardziej uroczyste. Podkreślenie wyjątkowego charakteru ważnych chwil wesela to rola konferansjera.
Wyświetleń: 113424
Komentarze