Kontraktim
Informacje
NIP: 681-208-53-20
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Firma Kontraktim oferuje swoim klientom budowę hal magazynowych i przemysłowych. Zakres działań możliwych do zrealizowania przez to przedsiębiorstwo jest bardzo szeroki. Rozpoczyna się od pomocy przy formalnościach dotyczących zakupu działki pod halę, a kończy na oddaniu hali do użytkowania zgodnego z wcześniejszymi założeniami. Można określić Kontraktim (https://kontraktim.com/) jako generalnego wykonawcę wznoszenia obiektu budowlanego.

Kontraktim może przejąć od inwestora wszystkie jego obowiązki związane z załatwianiem spraw formalnych, koordynowaniem prac na terenie budowy, podejmowaniu strategicznych decyzji przy wznoszeniu hali. Dzięki temu klient nie musi poświęcać mnóstwa czasu na zdobywanie wiedzy na tematy związane z budowaniem obiektów stalowych od podstaw. Generalny wykonawca wykonuje powierzone mu zadania w sposób dokładny i profesjonalny. Przy budowie hal nie ma miejsca na pomyłki i niedopatrzenia. Od tego może zależeć bezpieczeństwo obiektu, a co za tym idzie pracowników, którzy go wznoszą, ale też tych, którzy będę na jego terenie pracować. Warto wybrać więc firmę, która specjalizuje się w danej dziedzinie.

Generalny wykonawca, którego wybiera inwestor, powinien być sprawdzony i mieć na swoim koncie wiele podobnych inwestycji. Jeśli stoją za pracą firmy zadowoleni klienci i funkcjonalne obiekty, to znaczy, że firma jest godna zaufania. Kontraktim ma na swoim koncie wiele realizacji.

Zaletą dla klienta przy wyborze generalnego wykonawcy jest oszczędność czasu. Firma zajmuje się wszystkimi działaniami i wyznacza do kontaktu jedną osobę. Gdy przedsiębiorca chce się dowiedzieć, jak postępują prace, wie z kim się kontaktować i otrzymuje aktualne informacje o stanie budowy. Może zająć się rozwijaniem swojej działalności i troską o nią, podczas gdy Kontraktim zajmuje się wznoszeniem hali pod zakład produkcyjny lub magazyn. Firmie tej można z pewnością zaufać i powierzyć jej całość prac nad halą, w której będzie mieścić się firma produkcyjna lub magazyn do niej należący. Kontraktim świadczy najwyższą jakość usług swoim klientom.

Wyświetleń: 12509
Komentarze