Gabinet dietetyka Powrót do natury
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-047 Kraków
Ul. Gertrudy 8/6 I p.
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: +48 504 146 700
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://www.powrotdo...


Ocena: 0

Powrót do natury to miejsce, gdzie pacjenci i pacjentki mogą otrzymać pomoc w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, utraty kilogramów, czy dążeniu do szczupłej sylwetki. Duża dawka zrozumienia i wsparcia w połączeniu z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej i dietetyki skutkują naprawdę doskonałymi efektami. Niezależnie czy chodzi o przybranie na wadze czy przeciwnie - schudnięcie, niezbędna jest analiza nawyków żywieniowych, określenie zapotrzebowania organizmu i ocena produktów, które dobrze i źle wpływają na samopoczucie i wygląd ciała.

Jeśli cebula powoduje wzdęcia, a czekolada wypryski - to znak, który wysyła nam organizm, że niektóre produkty nam nie służą. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy pozbawiać się jedzenia rzeczy smacznych. Ważne jest obserwowanie swojego organizmu i odkrycie złotego środka. Dietetyk może pomóc skomponować nam dietę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Obserwacje natury przez człowieka sprawiły, że odkryto pozytywny wpływ niektórych produktów na zdrowie. Pożywienie to nie tylko zapchanie żołądka, dodanie sobie energii i zaspokojenie podstawowej potrzeby fizjologicznej. To o wiele więcej. Jedzenie wpływa na nasze samopoczucie, stan zdrowia i nawet na naszą psychikę. Są dania, które poprawiają nam humor, warzywa, które są pełne minerałów i witamin, a także potrawy, które zwyczajnie lubimy. Powinniśmy z pomocą dietetyka skomponować jadłospis, który będzie pasował do nas i naszych osobistych preferencji i będzie zgodny z naturą. Mniej przetworzone produkty są lepsze - to wiadomo nie od dziś.

Jeśli czujesz, że chcesz jeść bardziej zdrowo, regularnie, albo jedzenie przestało Ci smakować lub kojarzy się z wyrzutami sumienia, to powinieneś wykonać pierwszy krok i umówić się na konsultację z dietetykiem. Wprowadzenie zmian w życie nie jest łatwe, ale prowadzi do satysfakcjonujących efektów. Warto spróbować - odżywianie się w zgodzie ze swoją naturą daje wiele satysfakcji i poprawia samopoczucie. Wpływa również na stan zdrowia, bo eliminuje produkty, które szkodzą lub nie smakują.


Wyświetleń: 9870
Komentarze