Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 784936353
Telefon komórkowy: +48 790440428
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Global to firma będąca liderem w doradztwie i montażu nowoczesnych systemów ogrzewania budynków światłem podczerwonym. W swojej ofercie ma polskie produkty, które otrzymały certyfikat jakości TÃœV Rheinland, co oznacza, że systemy grzewcze są niezawodne, a zastosowana technologia jest bezpieczna zarówno dla człowieka jak i środowiska. Firma od dekady jest dostawcą ogrzewania na podczerwień, czyli paneli oraz promienników ciepła.

Jeżeli chcą Państwo rozwiązania ekonomicznego oraz ekologicznego jednocześnie, warto zatrzymać się przy ogrzewaniu na podczerwień. Jego sposób działania jest łatwy do zrozumienia: prąd przekształca się w ciepło. Ponadto elegancki wygląd komponentów wchodzących w skład systemów grzewczych na podczerwień dobrze współgra z nowoczesnymi wnętrzami. Ich kolejną właściwością jest to, że nie szkodzą zdrowiu, ponadto światło podczerwone stosuje się w walce z wieloma przypadłościami.

Panele grzewcze to najczęściej stosowane urządzenie do wykorzystania podczerwieni. W opozycji do klasycznych sposobów ogrzewania pomieszczeń, panele grzewcze ocieplają nie tylko powietrze, ale także mury, przedmioty oraz ludzi, którzy znajdują się pokoju. Dzięki temu ciepło odczuwa się dłużej, dlatego koszty energii w sezonie grzewczym nie są wysokie. Ponadto panele na podczerwień cechują się długą wytrzymałością, dzięki czemu wiedzą Państwo, że inwestycja się zwróci.

Firma Global oferuje dwa rodzaje instalacji elektrycznych wykorzystujących technologię podczerwieni: panele grzewcze oraz promienniki krótkofalowe. Te pierwsze znajdują zastosowanie przy ocieplaniu dużych zamkniętych budowli: mieszkań, budynków produkcyjnych, sklepów. Przy użyciu specjalnego pokrętła można regulować ciepłotę panującą w pomieszczeniu. Z kolei promienniki krótkofalowe wykorzystuje się, kiedy musimy poradzić sobie z otwartą przestrzenią albo zależy nam na utrzymaniu pożądanej temperatury wyłącznie na niewielkiej powierzchni pomieszczenia.

Wyświetleń: 29669
Komentarze