K&K School of English
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-982 Kraków
al. Jana Pawła II 178
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 12 644 78...
Telefon komórkowy: +48 501 463 724
Strona www: https://www.kandk.ed...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Krakowska szkoła językowa K&K specjalizuje się w angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się na różnych poziomach trudności. Kursy dla dzieci i dorosłych organizowane są trybie intensywnym i klasycznym. Szkoła także oferuje zajęcia językowe skierowane do firm — jest to tak zwany Business English. Pozwala rozwijać umiejętności językowe pracowników korporacji i firm międzynarodowych. Część kursów kończy się stosownymi certyfikatami zależnymi od poziomu trudności i zakresu materiału.

Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży

Szkoła K&K organizuje klasyczne i intensywne kursy językowe w wakacje. Materiał jest tak rozplanowany, by nauka była efektywna i przynosiła świetne rezultaty. Do matury też warto zacząć przygotowywać się już w wakacje. Kurs językowy to świetny powód, by robić to regularnie pod okiem doświadczonych nauczycieli. Lekcje są urozmaicone, dopasowane poziomem trudności to wiedzy uczniów. Ważne jest słownictwo, gramatyka, ale także akcent i umiejętność rozumienia wypowiedzi obcokrajowców.

Kurs intensywny to dobra okazja do postawienia sobie wyzwania — nierzadko uczniowie robią widoczne postępy już w kilka tygodni. Duża ilość materiału i mało czasu na niektóre osoby wpływa motywująco. Na kursie można poznać nowych znajomych i zawrzeć ciekawe przyjaźnie. Wspólna nauka języków jest dużo ciekawsza niż samotna. Można porównać swoje doświadczenia i podzielić się metodami na zapamiętywanie słówek.

Kursy językowe dla firm

Kursy organizowane dla firm w ramach Business English to świetny sposób, by podnieść swoje kompetencje językowe i dać sobie szansę na awans w pracy. Obecnie coraz więcej firm otwiera się na rynek międzynarodowy, dlatego znajomość języka angielskiego jest niemal obligatoryjna w niektórych branżach. Słownictwa związanego z biznesem nie nauczysz się na zwykłym kursie językowym — specjalne lekcje Business English to rozwiązanie, które dedykowane jest pracownikom korporacji i firm działających w międzynarodowych współpracach.

Wyświetleń: 13094
Komentarze