GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
ul. Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...


Ocena: 0
GoRepair to bardzo profesjonalna firma, która świadczy usługi związane z serwisem pogwarancyjnym różnego rodzaju sprzętu. Mowa o tabletach, laptopach i smartfonach od wielu znanych producentów (m.in.: Asus, Toshiba, LG, Sony czy Lenovo).

Wchodząc na stronę gorepair.pl, wszyscy klienci z łatwością mogą zgłosić usterkę bez wychodzenia z własnego domu. Wystarczy, że klikną w odpowiednią zakładkę i oddadzą urządzenia (np. telefony) kurierowi. Wtedy wszystko odbywa się w kilku krokach. Na początku podaje się oczywiście rodzaj sprzętu i awarii. Naprawa trwa błyskawicznie (door to door), bo zajmuje się nią doświadczony zespół specjalistów. Klienci mogą liczyć także na opiekę i doradztwo.

Jeśli laptopy mają problem z USB, nie ładują systemu, samoczynnie wyłączają się lub nie ładują baterii, wtedy z pomocą przychodzi właśnie GoRepair. Nieważne, że sprzęty od dawna nie są już na gwarancji. W przystępnej cenie zostaną naprawione. Podobnie jest z tabletami, które odmawiają posłuszeństwa – zamiast normalnego obrazu, wyświetlają czarną pustkę. Z kolei telefony mogą np. mieć takie usterki, jak: rozbita szyba wyświetlacza, brak bezpośredniej komunikacji z komputerem czy spore kłopoty z przyciskami. Co ważne, każdy może bez problemu podejrzeć status naprawy swojego sprzętu. Tuż przed wysyłką ekipa z GoRepair.pl dokonuje jeszcze ostatnich testów. A transport danego urządzenia odbywa się oczywiście w pełni bezpiecznie. Można również liczyć na 12 miesięcy gwarancji.

Na koniec warto dodać, że wchodząc na bardzo przejrzystą stronę firmy, odnajdzie się tematyczny blog. Tam umieszczane są różne ciekawe artykuły. Np. o braku podglądu aparacie w Androidzie i czy da się go naprawić? A także, co warto wiedzieć o odkażaniu, jakim podlegają, dotykane aż 2000 razy (!) dziennie przez człowieka, telefony.

Wyświetleń: 7321
Komentarze