Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby nieść pomoc przedsiębiorstwom w zminimalizowaniu rachunków za energię elektryczną. Samodzielna ekipa doświadczonych konsultantów, pomaga w wyborze najkorzystniejszej finansowo oferty. Dążeniem firmy stało się to, aby przedsiębiorstwa mogły zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Wyjątkowo chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora z codzienną pracą firmy. Instytut Rozwoju Energetyki ciągle zmienia się na lepsze i dąży do pozyskania potężnego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz osiągnięcia miana jednostki badawczo rozwojowej.

To normalne, że sporej wielkości przedsiębiorstwa zużywają dużo energii elektrycznej i niemało za to płacą - w skali kwartału robi się z tego pokaźna suma. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do indywidualnych potrzeb może wpłynąć na budżet firmy i generować oszczędności.

Niewielu ludzi wie, że firma, która sprzedaje im energię elektryczną, zależy od tego, w jakiej części Polski żyją. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii - również można zdecydować o tym, z jakiej firmy mamy „elektryczność” w gniazdku. Optymalizacja ceny gazu ziemnego nie jest taka prosta, jak w przypadku energii elektrycznej. Tutaj - dochodzą nowe czynniki, które trzeba przeanalizować. Konieczna stałość i inna specyfika warunków umowy, nie przeszkadza brokerom IRE w spełnieniu oczekiwań klientów.

Możliwe jest zlecenie porównania cen energii u różnych firm - co pozwala płacić mniejsze rachunki za ogrzewanie i inne media. Zebranie w całość dużej ilości propozycji, w wyraźny sposób ułatwia wprowadzenie pozytywnych zmian. Umożliwia to bycie oszczędnym i świadomym konsumentem.

W kwestii wyboru innego dostawcy gazu także ważne jest poznanie wszystkich możliwości. Pomoc eksperta może okazać się sporym ułatwieniem, w szczególności dla właścicieli firm nieposiadających wiedzy w tym zakresie. Oszczędności, w przypadku zmiany dostawcy gazu, często okazują się zdumiewające.

Doradcy energetyczni proponują optymalną instalację fotowoltaiczną, która umożliwi samodzielne wytwarzanie energii elektrycznej przez firmę, co pozwoli generować oszczędności. Brokerzy energetyczni zajmują się również ustalaniem najlepszej opcji cenowej, ale także poszukiwaniem błędów w obecnych taryfach klienta.


Instytut Rozwoju Energii to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru odpowiedniej opcji energetycznej dla różnej wielkości firm. Darmowa analiza i aktywna pomoc we wprowadzeniu bardziej rozsądnych rozwiązań - to tylko nieliczne z zalet, za które doceniany jest Instytut. Twoja firma też może sporo zaoszczędzić!


Wyświetleń: 18687
Komentarze