FixIT
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (13) 492 61 05
E-mail: biuro@fixit.pl
Strona www: https://fixit-servic...


Ocena: 0

FIXIT jest firmą istniejącą od prawie 20 lat, która stale się rozwija i poszerza swój obszar działania. Utworzyła oddziały w kraju i za granicą, aby wspierać inne firmy i dbać o ich rozwój w zakresie customer experience i świadczyć usługi serwisowe. Szczególne miejsce w usługach firmy zajmuje doświadczenie klienta. Jest ono coraz bardziej istotne, by zdobywać i zatrzymywać zwolenników marki lub produktu. Wielu klientów uznało FIXIT i jego działania za godne zaufania.

FIXIT wie, jak sprawić, by klient chciał wrócić do sklepu, by kupić swoje ulubione produkty lub skorzystać z usług. Firma oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb konkretnych firm. Efektem tego są nie tylko wymierne rezultaty w postaci wzrostu sprzedaży, ale również poprawa reputacji przedsiębiorstwa wśród konsumentów.

Firma FIXIT zdecydowała się na wspieranie rozwiązań związanych z fotowoltaiką i świadczy usługi serwisowe dla urządzeń fotowoltaicznych. Skutery, których działanie polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną, są tylko jednym z urządzeń, dla których FIXIT oferuje swoje usługi. Naprawia również kosiarki i piły łańcuchowe z wbudowanymi bateriami słonecznymi.

FIXIT udowadnia, że produkt zwrócony jako wadliwy nie musi być całkowicie bezużyteczny. Niektóre z nich mogą zostać przekonfigurowane w formie wgrania nowego oprogramowania, a następnie odsprzedane z zyskiem dla sprzedawcy. Ekologia odsprzedaży to jeden z obszarów działalności firmy FIXIT.

Gry online, czyli e-sport, to biznes przyszłości. Gracze potrzebują specjalnego serwisu, który ułatwi im reklamacje i naprawy sprzętu komputerowego: FIXIT chce serwisować monitory i konsole w specjalnie opracowanym trybie, co byłoby świetnym rozwiązaniem dla graczy e-sportowych.

Warto skontaktować się z FIXIT, gdy potrzebne jest centrum serwisowe, które świadczy ukierunkowane na zadowolenie klienta usługi. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zadzwoń lub skontaktuj się za pomocą formularza na stronie.

Wyświetleń: 42436
Komentarze