Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
Przewóz 32
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790 354 700
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: fb.com/bergstudiopl


Ocena: 0

BergStudio specjalizuje się w produkcji i montażu filmów reklamowych i eventowych. Zajmuje się produkcją filmów klasycznych i animowanych na potrzeby promocji firm, produktów i usług. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz zespołowi nastawionemu na rzetelną i terminową realizację zamówień studio wyprodukowało wiele filmów. Niezależnie od tego, czy chodzi o przekazanie informacji za pomocą obrazu, czy o wzbudzenie zainteresowania u odbiorcy, BergStudio wie, jak osiągnąć konkretny cel postawiony mu przez klienta.

Bergstudio zajmuje się produkcją filmów i spotów reklamowych. Nieważne, czy jest to animacja, czy klasyczny film krótkometrażowy, potrafi wykorzystać całą swoją kreatywność, aby stworzyć ciekawe scenariusze filmowe, dodać niezwykłe efekty i przyciągnąć i zainteresować widza. BergStudio zajmuje się również produkcją filmów eventowych, czyli takich, które uwieczniają imprezy firmowe, tematyczne i sponsorowane. Tworzą one doskonałe i przekonujące materiały, które można umieścić na stronie internetowej firmy. Ważna jest nie tylko treść, ale także montaż i efekt końcowy. BergStudio używa tylko profesjonalnego oprogramowania do dodawania efektów i edycji filmów. Nie da się osiągnąć doskonałych efektów, bez dobrych narzędzi.

Na stronie BergStudio można znaleźć wiele przydatnej wiedzy dotyczącej filmów i reklam, a także dane kontaktowe studia. Regularnie aktualizowany blog jest pełen treści dotyczących działalności, w tym filmów reklamowych i korporacyjnych, a konto na Facebooku jest również warte śledzenia, ponieważ jest stale uzupełniane o nowe treści.

Pracownicy BergStudio szanują swoich klientów i ich czas. Pracują, trzymając się wstępnych ustaleń, a precyzyjne omówienie szczegółów pozytywnie wpływa na proces tworzenia materiału. Klient jest na bieżąco informowany o postępach prac i może się przygotować, jeśli chce robić zdjęcia w siedzibie firmy. Cały proces przebiega sprawnie i terminowo. Każdy szef lub pracownik ma swoją pracę, obowiązki i ograniczoną ilość czasu do dyspozycji - zespół BergStudio to rozumie i przestrzega umówionych terminów.

Wyświetleń: 26709
Komentarze