EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

EstiDental to centrum stomatologiczne w Krakowie, które oferuje swoim klientom indywidualne i profesjonalne podejście do leczenia i poprawy stanu uzębienia.


Oferta obejmuje: usługi stomatologii estetycznej, implanty, lifting stomatologiczny, zaawansowaną protetykę, RTG jamy ustnej, wybielanie zębów, periodontologię, endodoncję, licówki, leczenie bruksizmu, chirurgię stomatologiczną oraz usługi stomatologii zachowawczej.


Odpowiednie przygotowanie i dokładne zaplanowanie leczenia stomatologicznego to początek sukcesu. W przypadku wielu zabiegów wykonywane są wcześniej zdjęcia panoramiczne zębów. Po leczeniu mogą być również wykonane zdjęcia rentgenowskie, aby upewnić się, że leczenie zostało przeprowadzone prawidłowo. Radiogramy stomatologiczne wykonywane są cyfrowo w oddzielnym, bardzo bezpiecznym pomieszczeniu.


W niektórych przypadkach samo leczenie stomatologiczne nie jest wystarczające. W szczególności chodzi o ekstrakcje, czyli usuwanie zębów mądrości i zębów mlecznych, odbudowa kości i plastyka dziąseł. Z tego powodu część personelu kliniki to również chirurdzy stomatologiczni. W leczeniu wykorzystują profesjonalny sprzęt i najlepsze materiały, dzięki czemu klinika może zaoferować swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie.


Jednym z popularnych zabiegów stomatologicznych, które ma w ofercie EstiDental jest endodoncja. Inaczej jest to leczenie kanałowe. Staje się ono konieczne, gdy dochodzi do zapalenia miazgi zęba, którego główną przyczyną jest próchnica. Powikłania te objawiają się przede wszystkim silnym bólem zębów oraz wrażliwością na gorące lub zimne pokarmy i napoje. Chorób tych nie należy traktować lekko, ponieważ jeśli jeden ząb nie jest leczony, może być przyczyną bardziej złożonych problemów stomatologicznych. Dlatego w przypadku wystąpienia któregokolwiek z powyższych objawów należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza stomatologa, który sprawdzi stan zęba i zaproponuje dalsze postępowanie w zakresie leczenia kanałowego.


Wyświetleń: 23001
Komentarze