Salvena - Produkcja kontraktowa kosmetyków
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 256 10 52
Telefon komórkowy: 575 601 065
E-mail: biuro@salvena.pl
Strona www: https://www.salvena....


Ocena: 0

Firma Salvena została założona w 2009 roku. Od początku istnienia głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja różnego rodzaju kosmetyków i suplementów diety. Jest to wysoce innowacyjna firma, która została założona i nadal jest prowadzona przez kreatywne umysły, które chcą wnieść coś nowego na polski rynek. Dzięki temu Salvena przez lata z powodzeniem rozwijała i udoskonalała swoje własne receptury. Jednakże, ze względu na zainteresowanie innych firm z branży farmaceutycznej i kosmetycznej, doświadczenie Salveny obejmuje również produkcję kontraktową produktów kosmetycznych według receptur i procedur opracowanych przez klientów.

Od początku swojej działalności firma zainwestowała w laboratorium techniczne. Zakład produkcyjny firmy w Skawinie bez problemu przechodzi wszystkie testy i zawsze otrzymuje certyfikaty potwierdzające wysokie standardy produkcji. W parku maszynowym znajdują się urządzenia najnowszej generacji, które są stale sprawdzane, aby zapewnić ich pełną sprawność. Personel fabryki jest doskonale wykwalifikowany, a plan pracy przemyślany i dobrze zorganizowany. Dzięki temu produkcja przebiega bez żadnych problemów, takich jak opóźnienia czy usterki techniczne.

Salvena posiada zespół ekspertów z dziedziny farmacji i kosmetologii. Ich wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, rozległa wiedza i pasja do wykonywanego zawodu pozwoliły firmie Salvena na ciągłe udoskonalanie swojej oferty. Dzięki ciągłemu wprowadzaniu nowych rozwiązań pracownicy pozostają nowocześni, innowacyjni i otwarci na zmiany. Dzięki temu mają solidne podstawy, na których mogą polegać wszyscy klienci, a usługi firmy są zawsze najwyższej jakości. Warto skorzystać z usług tej firmy, gdy chce się stworzyć własną linię kosmetyków: kremów, szamponów, odżywek do włosów, balsamów do ciała. Profesjonalizm, wysoka jakość i bogata oferta są gwarantowane.

Wyświetleń: 26313
Komentarze