Hurtex
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-052 Radziszów
ul. Przemysłowa 12
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 578-292-920
E-mail: biuro.hurtownia7@gmail.com
Strona www: https://hurtownia7.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Firma Hurtex swoje produkty sprzedaje hurtowo i detalicznie. Zamówienia można złożyć poprzez sklep internetowy Hurtownia7 (wysyłka kurierska) lub odebrać osobiście w punkcie w Skawinie. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą sprzętów przydatnych w niejednym domu. Do asortymentu Hurtowni7 można zaliczyć: rowery (dla dorosłych i dzieci), akcesoria rowerowe (dzwonki, odblaski, lampki), małe lodówki, pralki wirnikowe, piece stojące, a także kominki.

Sposób zamawiania towaru

Przedsiębiorstwo Hurtex ma możliwość sprzedaży zarówno detalicznej jak i hurtowej oraz gwarantuje konkurencyjne ceny. Wysłanie towaru ma miejsce za pośrednictwem kuriera, towar jest ubezpieczony i dociera w ciągu kilku dni bezpośrednio do zamawiającego. Możliwe jest również rozłożenie płatności na raty - nie trzeba mieć więc od razu całej sumy.

Kominki i piece

Hurtownia7 ma szeroki wybór pieców stojących, a także kominków i akcesoriów do nich. Klienci znajdą to wkłady kominkowe, drzwiczki metalowe lub żeliwne, oprócz tego szyby hartowane (gięte, z pyrolizą, hartowane). Akcesoria do kominków takie jak farby żaroodporne, kolanka dymowe, pozwolą stworzyć domowe palenisko od A do Z.

Kosiarki i sprzęt ogrodowy

Hurtownia7 ma w ofercie kosiarki, podkaszarki, które są pomocne w pielęgnacji trawnika. Również można nabyć w korzystnej cenie walce do trawy (różnej ciężkości) i osobne kolce do nich. Nie zabrakło też oleju do smarowania łańcucha i paliwa do kosiarki - bez tych rzeczy prawidłowe działanie i konserwacja sprzętu ogrodowego byłaby niemożliwa.

Lodówki i pralki wirnikowe

Hurtex to firma, która oferuje również sprzedaż niedużych lodówek i pralek wirnikowych. Są one idealne do niewielkich mieszkań czy nawet biura. Mogą być wyposażeniem domków letniskowych albo pensjonatów. Łatwo je przenosić, a ich nieduża pojemność jest idealna dla jednej lub więcej osób - zależnie od potrzeb.

Z firmą Hurtex można skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Wyświetleń: 28577
Komentarze