Salfeme
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 730 343 707
E-mail: biuro@salfeme.pl
Strona www: https://salfeme.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Kosmetyki z naturalnymi składnikami - połączenie bogactwa ziemi i najnowszej wiedzy jest coraz bardziej poszukiwane na rynku kosmetycznym. Jedną z firm, która odpowiedziała na rosnące potrzeby konsumentek jest polska marka Salfeme.

Jest to firma rodzinna z siedzibą w okolicach Krakowa. Założycielki, siostry, od wielu lat specjalizują się w produkcji kontraktowej kosmetyków. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wiedzą, jak sprawnie zarządzać procesem produkcji kremów, odżywek, szamponów itp. tak, aby były one nie tylko wydajne, ale i bezpieczne dla osób korzystających z kosmetyków.

Firma Salfeme posiada własne laboratorium i zaplecze techniczne. Eliminuje to konieczność zlecania produkcji wyrobów kosmetycznych na zewnątrz. Rozwiązanie to zapewnia, że proces tworzenia jest ściśle monitorowany i przejrzysty na każdym etapie. Właścicielki są zaangażowane w tworzenie produktów, od fazy koncepcyjnej aż po pakowanie i marketing.

Salfeme wykonuje kosmetyki do twarzy i włosów. Oferuje naturalne szampony i odżywki do włosów, kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżające oraz serum do twarzy. Produkty zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego. Marka produkuje również dermokosmetyki przeznaczone dla osób o skórze wrażliwej lub problematycznej. Kosmetyki te poddawane są rygorystycznym testom w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientek.

Produkty Salfeme dostępne są w sklepie internetowym. Intuicyjny układ i przejrzyste zasady zakupów zapewniają bezproblemowe kupowanie, a wszystkie produkty kosmetyczne są szczegółowo opisane. Firma chce być transparentna w kwestii składu swoich produktów, dlatego na swojej stronie internetowej posiada zakładkę ze szczegółowymi informacjami na temat składu swoich produktów kosmetycznych. Ich zastosowanie jest szczegółowo objaśnione, a właściwości omawianych surowców są wskazane.

Wyświetleń: 15191
Komentarze