Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: https://www.tktransl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Język niemiecki jest popularny w Polsce, ponieważ ze względu na bliskość Niemiec do naszego kraju, wiele osób decyduje się na pracę lub prowadzenie interesów z przyjaciółmi z zagranicy. W pewnym momencie jednak może pojawić się bariera językowa, zwłaszcza jeśli chodzi o poważniejsze sprawy, takie jak dokumenty i umowy. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zawsze skorzystanie z usług doświadczonego tłumacza języka niemieckiego. W Polsce istnieje wiele profesjonalnych biur tłumaczeń, ale niewiele z nich może zaoferować swoim klientom tak szeroki zakres usług jak TKTRANSLATE.

TKTRANSLATE to biuro tłumaczeń z siedzibą w Krośnie, które wysyła swoich tłumaczy do pracy w ponad 30 językach. Dotyczy to również języka niemieckiego, dla którego TKTRANSLATE jest powszechnie znaną i cenioną firmą. Oprócz szerokiego zakresu usług firma posiada wielu zadowolonych klientów, którzy potwierdzają jakość świadczonych przez nią usług.

TKTRANSLATE oferuje zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne dokumentów. Tłumaczy również słownictwo specjalistyczne, więc jeśli klient poszukuje tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, na pewno znajdzie go w tym biurze tłumaczeń. Wszystkie zlecenia zostają bardzo szybko rozpatrzone. Ponadto, tłumaczenia są wielokrotnie sprawdzane, aby uniknąć jakichkolwiek błędów lub nieporozumień: wielu tłumaczy pracujących dla TKTRANSLATE spędziło wiele lat za granicą. Są więc w stanie poradzić sobie nie tylko z formalną stroną rzeczy, ale także z potoczną, codzienną mową. To właśnie prowadzi do wysokiej jakości tłumaczeń wykonywanych przez TKTRANSLATE. Tak więc niezależnie od tego, czy klient potrzebuje tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, czy pomocy przy rozliczeniu podatkowym z zagranicy, biuro tłumaczeń z Krosna z pewnością udzieli pomocy.

Z TKTRANSLATE można skontaktować telefonicznie (+48 13 49 32 575; +48 697038006) lub mailowo (biuro@tktranslate.pl). Biuro stacjonarne w Krośnie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Wyświetleń: 15091
Komentarze