Równo pod Sufitem
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
00-561 Warszawa
Mokotowska 12/17
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 579 951 314
Strona www: https://rownopodsufi...
Profil FB: facebook.com/rownopo...


Ocena: 0

Równo po Sufitem to firma z Warszawy, która zajmuje się aranżacją wnętrz. Skupia architektów, którzy z pasją podejmują wyzwania dotyczące projektów budynków prywatnych i publicznych. Zajmują się aranżowaniem kuchni, łazienek, salonów i sypialni. Można powierzyć im zaprojektowanie całego domu, a zrobią to kreatywnie i z pomysłem. Nie tylko czerpią ze swojego bogatego doświadczenia, ale też nie boją się wprowadzania nowoczesnych elementów, które aktualnie są w modzie. Architekci z Równo pod Sufitem mają świadomość, że praktyczne i stylowe wnętrza sprawiają, że w domu czy mieszkaniu przyjemnie się żyje i spędza czas.

Równo pod Sufitem z Warszawy ma w ofercie różnego rodzaju aranżację wnętrz. Można wybrać projekt całego mieszkanie lub jednego pomieszczenia. Współpraca z tą firmą jest bardzo przyjemna, bo opiera się na prostych zasadach. Rozpoczyna się ona wnikliwą rozmową ze zleceniodawcą. Mówi on o swoich potrzebach, oczekiwaniach i preferencjach. Żaden styl i rodzaj wykończenia nie jest z góry narzucany klientowi. Rozmowa ma służyć poznaniu jego preferencji i przejrzeniu inspiracji, które pomogą odkryć to, co się zleceniodawcy najbardziej podoba. Na tym etapie zostaje również przedstawiony harmonogram prac i wielkość oraz forma wynagrodzenia. Klient może zapoznać się z umową i zadać pytania, jeśli jakieś kwestie pozostają niejasne.

Następny etap współpracy z biurem projektowym Równo pod Sufitem jest podpisanie umowy i stworzenie przez architektów pierwszej koncepcji aranżacji wnętrza. Klient zostaje z nią zapoznany i może zgłaszać swoje uwagi i pytać o szczegóły. Możliwe jest przygotowanie przez architektów planu 2D lub 3D - wszystko zależy od tego, co wybierze klient. Również w trakcie przedstawiania projektu można zobaczyć, jakie materiały będą użyte i zgłosić poprawki lub zaakceptować projekt. Architekci pozostają otwarci na sugestie i opinie, sami też chętnie udzielają porad i argumentują swoje wybory.

Pora na działanie. Zakończenie realizacji projektu przez architektów z Równo pod Sufitem oznacza to, że może zacząć się działanie firmy wykończeniowej. Dokumentacja zawiera wszystkie szczegóły, dlatego architekci nie muszą stale wspierać pracowników. Jednak, jeśli pojawią się jakieś pytania, to są gotowi na nie odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie. W ofercie znajduje się także dodatkowo płatny nadzór autorski nad pracami.

Wyświetleń: 8362
Komentarze