Good Gifts
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-752 Kraków
Ujastek 5B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 736 293 292
Strona www: https://goodgifts.eu...


Ocena: 0
Akcesoria reklamowe to sprawdzony sposób na to, aby firma stała się rozpoznawalna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozdawać je przy różnych okazjach. Na zakończenie spotkania tematycznie związanego z naszą branżą warto rozdać notatniki długopisy lub smycze uczestnikom, gdyż zwrócą oni uwagę na konkretną nazwę firmy i ją zapamiętają. Good Gifts to miejsce, gdzie można zamówić te i inne gadżety reklamowe z nadrukiem. Może to być logo, nazwa firmy lub hasło reklamowe - wybór należy do Ciebie!

Długopisy

Długopis reklamowy to przydatny przedmiot dla każdego. Studenci i uczniowie nie będą mieli problemu ze znalezieniem mu zastosowania. Na stronie goodgifts.eu znajdziesz również długopisy metalowe i biodegradowalne długopisy drewniane. Zaskocz obecnych i zdobądź nowych klientów dzięki przemyślanej strategii marketingowej uwzględniającej rozdawanie gadżetów promocyjnych.

Odzież promocyjna

Twoi pracownicy będą zadowoleni, jeśli otrzymają ładny firmowy uniform z nazwą firmy, w której pracują. Obrani tak samo, będą czuli się jednością. Również uczestnicy różnych maratonów, zlotów i eventów cieszą się z dobrej jakości koszulek z oryginalnymi nadrukami. Jako sponsor powinieneś o tym pomyśleć. Unikatowe koszulki z logo to również coś, co możesz zamówić w sklepie Good Gifts.

Kubki termiczne

Sklep Good Gifts oferuje także szeroki wybór kubków termicznych. Są one używane przez miłośników górskich wędrówek i obserwowania przyrody, którzy chcą mieć porcję ciepłej kawy zawsze pod ręką. Takie gadżety świetnie nadają się do dodawania nazw marek lub zabawnych haseł. Promocja firmy nie musi być nudna. Wystarczy chwytliwy slogan umieszczony na praktycznym przedmiocie.

Pamięci USB

Sklep Good Gifts oferuje także wiele typów pen-drive’ów. Pamięci USB są bardzo popularnym produktem promocyjnym ze względu na swoją niewielką masę, a dużą funkcjonalność. Warto umieścić na nich logo firmy lub samą nazwę, by wiadome było, jakiej firmy gadżet jest reklamą.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe mogą być idealnym pomysłem na prezent dla pracowników w zakładach produkcyjnych. Mogą one również uzupełniać identyfikatory imienne. Dzięki nim trudniej jest zgubić ten ważny przedmiot w torbie. Dodatkowo klasyczny pasek smyczy można nosić na szyi, aby mieć pewność, że zawsze ma się przy sobie niezbędne przedmioty np. klucze do domu. Good Gifts oferuje wiele wariantów smyczy.

Brand marketing ma znaczący wpływ na rozwój marki - i dobrze o tym wiedzieć. Logo, nawet proste, ma szansę stać się rozpoznawalne dzięki prostym zabiegom reklamowym. Artykuły promocyjne z goodgifts.eu mogą stanowić skuteczną promocję firmy bez ponoszenia ogromnych kosztów. Zadecyduj, czy wybierasz koszulkę z logo firmy, czy elegancki długopis z grawerem.
Wyświetleń: 8312
Komentarze