Kancelaria Proniewski Przybyłka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-302 Kraków
ul. Konopnickiej 5/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 345 56 94
Telefon komórkowy: 609 521 683
Strona www: https://ppsc.pl/


Ocena: 0

Kancelaria Prawna Proniewski Przybyłka zajmuje się obsługą prawną firm. Zapewnia kompleksową pomoc w zakładaniu spółek i przedsięwzięć, a także wspiera ich przekształcenia i zmiany. Kancelaria została założona osiem lat temu i do tej pory zrealizowała około 2000 spraw sądowych. Specjalizuje się w takich dziedzinach jak prawo, prawo spółek, prawo pracy, prawo korporacyjne, własność intelektualna, własność przemysłowa, restrukturyzacja przedsiębiorstw i prawo upadłościowe.

Założenie spółki wymaga znacznej znajomości polskiego prawa. Aby założyć nową spółkę, musi ona najpierw zostać zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, a dopiero potem może prowadzić działalność. Niezwykle istotna jest pomoc prawna przy zakładaniu firmy, w tym sporządzanie wszelkiego rodzaju umów, regulaminów, protokołów i uchwał. Dokumenty sporządzone przez prawnika będą perfekcyjne pod każdym względem, co ułatwi założenie nowo powstałej spółki. Kancelaria PPSC zadba o to, by umowy i regulaminy były jasne i zrozumiałe.

Firmy, które potrzebują stałej obsługi prawnej mogą skorzystać z oferty Kancelarii Proniewski Przybyłka. Kompleksowa obsługa prawna firm to jedna z opcji oferowanych przez kancelarię. Działania wspierane przez prawników obejmują sporządzanie umów, statutów, protokołów i uchwał (część usług korporacyjnych). To duża wygoda i bezpieczeństwo, ponieważ firma stale może korzystać ze wsparcia prawnika.

Kancelaria Proniewski Przybyłka specjalizuje się również w przekształcaniu spółek w inne formy prawne. Obsługuje spółki (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki cywilne, spółki komandytowe), spółki partnerskie oraz spółki cywilne. Przygotowuje umowy i zajmuje się szerokim zakresem projektów inwestycyjnych i reorganizacyjnych. To pozwala oszczędzić stresu i zająć się innymi ważnymi sprawami związanymi ze zmianami w firmie.

Zapytania można składać telefonicznie, za pomocą formularza zapytania lub e-maila, a wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Wyświetleń: 54590
Komentarze