Luminis
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-426 Kraków
Józefa Montwiłła-Mireckiego 11
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 12 341 73...
Strona www: https://luminis.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Luminis to sklep z oświetleniem z Krakowa, który nie tylko sprzedaje lampy, ale również oferuje doradztwo w zakresie wyboru oświetlenia. Współpracuje z projektantami, aby czerpać wzory z ich pracy, ale też ich inspirować. Luminis oferuje lampy dla firm i oświetlenie do domu, w związku z tym produkty dostępne w sklepie są różnie wyceniane.

Luminis oferuje również lampy do butików, pozwalające zwieńczyć ekspozycje i przyciągnąć uwagę klientów. Odpowiednio rozmieszczone oświetlenie może mieć znaczący wpływ na zachowania konsumentów. Lampy punktowe pomagają zwrócić uwagę klienta na Twoje produkty. Musisz kupić dwa rodzaje lamp do swojego sklepu: takie, które dają miękkie światło i takie, które dają światło punktowe.

Na stronie Luminis znajdziecie Państwo również modele włoskie. Są one bardzo ekskluzywne dla tych, którzy szukają wysokiej jakości. W salonie i łazience można zamontować lampy wiszące albo plafony. Stanowią wykwintny dodatek do wystroju każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie jest w stylu nowoczesnym czy nienowoczesnym, zestaw dopasowanych do siebie lamp pozwoli Ci uzyskać niezwykły efekt.

Na stronie internetowej luminis.pl dostępne jest oświetlenie firmy Azzardo. Są to produkty o wysokiej estetyce. Polska firma nie odbiega w swoich propozycjach plafonów od zagranicznych marek. Innowacyjny design pasuje do wystroju wnętrz wielu różnych pomieszczeń. Dyskrecja i prostota lamp, która nie przyćmiewa innych elementów stylu, podkreśla najważniejszą funkcję lampy: dawanie światła.

Oświetlenie do pracy jest dużym wyzwaniem, ale nie dla Luminis. Warto zauważyć, że rodzaj i kolor światła może również zmienić szansę na skupienie się i odciążenie wzroku podczas nauki. Dzięki produktom w tym sklepie możesz stworzyć idealny kącik do pracy, czy to w domu, czy w biurze, a zespół Luminis ułatwia wybór konkretnej lampy.
Wyświetleń: 47310
Komentarze