Martdom
Informacje
Lokalizacja
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Martdom to firma, której oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na szybkim i sprawnym remoncie czy metamorfozie wnętrza. Sprzedaż okien, drzwi, paneli podłogowych wraz z usługą montażu to spora wygoda i oszczędność czasu. Doświadczeni pracownicy ułożą podłogę i zamontują stolarkę okienną i drzwiową sprawnie i bezpiecznie.

Martdom — oferta pełna znanych producentów

Firma Martdom oferuje tylko wysokiej jakości produkty. Okna, drzwi, podłogi, rolety zewnętrzne pochodzą od znanych producentów takich, jak:  Adams, Porta, DRE, Kronopol, Portos. To firmy, które cieszą się renomą i są znane z dobrej jakości asortymentu. Martdom działa na terenie miasta Krakowa, ale chętnie nawiązuje też współpracę z klientami z okolic.

Wycena usługi

Martdom stawia na jasne zasady działania — przed wykonywaną usługą przeprowadza wycenę. Dzięki temu klient dokładnie wie, ile będzie musiał zapłacić za materiał wraz z montażem. Nieważne, czy to drzwi, czy panele podłogowe — ważne jest, by klient nie był narażony na niemiłe niespodzianki w postaci dodatkowych opłat. Wycena jest szczegółowa i nieodpłatna. Dzięki niej klient dokładnie wie, na co się decyduje i może lepiej zarządzać budżetem przeznaczonym na remont.

Oferta Martdom

Pełna oferta firmy znajduje się na jej stronie internetowej. Warto jednak wiedzieć, że Martdom oferuje sprzedaż i montaż: drzwi, klamek, okien, parapetów, rolet zewnętrznych, bram garażowych i podłóg. Duże doświadczenie i staranność sprawiają, że realizacje są wykonywane bardzo estetycznie i fachowo. Pracownicy chętnie odpowiadają na pytania klientów, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o to, by się rozwijać. Dzięki temu, że osoby tworzące firmę są sumienne i zaangażowane w to, co robią, Martdom zyskuje reklamę w postaci poleceń znajomym i rodzinie klientów.
Wyświetleń: 40569
Komentarze