Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0

Grupa Doradcza Qualitas to kompetentna i wiarygodna firma konsultingowa zajmująca się wdrażaniem w firmach systemów zarządzania jakością, między innymi ISO 9001, ISO 4001, ISO 22000, a także GMP+ czy HACCP. Ponadto w zakresie działalności firmy leży przeprowadzanie zamkniętych szkoleń na wewnętrznych audytorów jakości, pełnomocników do spraw jakości, a także z tematów wdrażania standardów bezpieczeństwa żywności oraz HACCP.

Systemy zarządzania jakością podnoszą jakość świadczonych usług oraz produktów wytwarzanych w firmie. Bardzo często kontrahenci wymagają udokumentowania wdrożonych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również warunków, w jakich powstaje produkt. Chcąc rozwijać swoją firmę poprzez uzyskanie certyfikatów jakości, warto od początku rozpocząć współpracę ze specjalistami w tej dziedzinie. Grupa Doradcza Qualitas posiada duże doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania jakością i służy swoją wiedzą na każdym etapie przedsięwzięcia. Specjaliści i konsultanci pomagają w dostosowaniu wdrożenia do indywidualnej sytuacji firmy, z którą współpracują, jej wielkości oraz specyfiki działania. Opracowują szczegółowy plan wdrożenia oraz pomagają go przeprowadzić w ten sposób, aby efektem końcowym było uzyskanie certyfikatu.

Grupa Doradcza Qualitas, działająca pod adresem internetowym https://www.iso-konsulting.pl/, znajduje się przy ulicy Dąbrówki 396A w Łańcucie, w województwie podkarpackim. Skontaktować się można również za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając maila na adres biuro@iso.rzeszow.pl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pełnemu profesjonalizmowi podczas pracy firma może poszczycić się długą listą referencji od zadowolonych klientów, które są dostępne na stronie internetowej firmy: https://www.iso-konsulting.pl/ .

Wyświetleń: 7501
Komentarze