Ośrodek wypoczynkowy Marzenie
Informacje
Lokalizacja
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Telefon komórkowy: 608 105 995
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0

Warto jest łączyć przyjemne z pożytecznym, o czym najlepiej przekonuje nas oferta ośrodka „Marzenie”. To miejsce, w którym nie tylko poznamy wszelkie uroki beztroskiego wypoczynku, ale także skutecznie podreperujemy nasze zdrowie. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach, zabiegi wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów, a także liczne możliwości integracji z innymi wczasowiczami - to tylko kilka z licznych zalet tej formy wypoczynku. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą wczasów połączonych z zabiegami rehabilitacyjnymi.

Do kogo skierowana jest oferta?

Jednym z możliwych sposobów na spędzenie wolnego czasu w ośrodku „Marzenie” jest zdecydowanie się na wczasy połączone z rehabilitacją. Uczestnik takiego pobytu aktywnie wypoczywa w pięknym otoczeniu Tatr, a do tego może korzystać z zabiegów o charakterze rehabilitacyjnym, które są zawsze indywidualnie dobierane do jego potrzeb. Do tego dochodzą komfortowe warunki zakwaterowania w pokojach z węzłem sanitarnym, czajnikiem oraz TV, a także pełne wyżywienie. W zależności od tego, ile czasu chcemy poświęcić na wakacyjny wypoczynek, możliwe jest wzięcie udziału w pobycie, który trwa tydzień, dziesięć dni lub dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch najdłuższych pobytów dodatkowo oferowana jest wycieczka w góry oraz wieczorki taneczne z muzyką graną na żywo.

Wczasy połączone z rehabilitacyjną stanowią świetną ofertę dla osób cierpiących na przewlekłe choroby. To propozycja dla szukających ukojenia w chorobie lub chcących poprawić stan swojego zdrowia ogólnego.

Jakie metody rehabilitacji?

Korzystamy z nowoczesnych metod przeprowadzania rehabilitacji. W dużej mierze bazujemy na metodzie energotonowej, która działa na poziomie metabolizmu komórek dodając im witalności oraz poprawiając ich odradzanie. Leczymy też osoby skarżące się na bóle stawów, kręgosłupa, cierpiące na cukrzycę, długotrwały stres czy depresję. Zajmujmy się także poważnymi zmianami skórnymi oraz powikłaniami po udarze.

http://marzenie-zakopane.pl/wczasy-z-rehabilitacja/

Wyświetleń: 8973
Komentarze